Vermark > Mūsų projektai > Gyvenamųjų namų kompleksas

Gyvenamųjų namų kompleksas

Gyvenamųjų namų kompleksas

  • Statybos metai: 2022
  • Energijos klasė: A+
  • Namo plotas: 800м2
  • Aukštų skaičius: 3

12 dvylika – 12 ISTORIJŲ, 12 DRAUGYSČIŲ ir 12 PRIEŽASČIŲ KODĖL…

1. Tai naujai vystomas modernios architektūros A+ klasės mažaaukštės statybos butų projektas Pilaitėje. Projektas kurtas skiriant ypatingą dėmesį ne tik architektūros šiuolaikiškumui, bet ir jo funkcionalumui. Kruopščiai apgalvoti statybiniai sprendimai siekiant namų ilgaamžiškumo, kokybės ir patogumo jausmo.

2.Įvairus butų pasirinkimas. Rinkitės butus nuo 2 iki 4 kambarių, nuo 39 kv.m. iki 81 kv.m. ploto. Čia jauku nuo pat pirmos akimirkos. Iki smulkmenų išplanuoti kambariai ir patogūs sprendimai užtikrins gerą mikroklimatą Jūsų namuose.

3.Name – vos 12 butų, kuriuose įsikurs 12 kaimynų su skirtingomis istorijomis. Čia atsiras 12 naujų draugysčių, kuriančių nedidelę, tačiau ypatingai jaukią bendruomenę, puoselėjančią ne tik savo namus, tačiau ir jų aplinką.

4.Idealus pasirinkimas mėgstantiems kurti – pilna dalinė apdaila leis įsirengti butą pagal savo poreikius neatsisakant nei vienos detalės. O skubantiems naujakuriams siūlome pilną įrengimą iki Jūsų mėgstamų baldų.

5.Butuose išvedžiojamos visos miesto komunikacijos. Ekonomiška centrinė-kolektorinė šildymo sistema leis šildytis namus kiek panorėjus ir užtikrins nedideles sąnaudas.

6.Montuojami dideli langai suteiks namams ne tik daug natūralios šviesos, bet ir leis pasimėgauti besiveržiančiais į namus saulės spinduliais.

7.Ko gero kiekvienas šiuolaikinis miesto žmogus turi paspirtuką ar dviratį, o kad jais daiktais neapkrautumėte namų – po namų įrengiami sandėliukai, kuriuose saugiai galėsite laikyti sezoninius daiktus.

8.Čia pagalvota ir apie Jūsų saugų bei patogų automobilio parkavimą – po namu įrengiama automobilių parkavimo aikštelė, kurioje vietų užteks kiekvienam.

9.Elektromobilių turėtojams – projekte numatytos vietos Jūsų paprastam ir patogiam automobiliopakrovimui.

10.Uždaroje namo teritorijoje įrengiamos vaikų žaidimo ir laisvalaikio praleidimo aikštelės. Į laiptinę įrengiamas patekimas per kodines spynas. Teritorija išklojama trinkelėmis, apželdinama.

11. Stilingi ir šiuolaikiški namai puikiai tiks miesto ritmu gyvenantiems žmonėms – idealiai išvystyta infrastruktūra leis darbo vietas, mokymo įstaigas, kultūros ir laisvalaikio objektus pasiekti greitai ir patogiai.

12. Nors įsikursite mieste, tačiau būdami namuose jausite tikrą, kokybišką poilsį ir ramybę – namas yra gatvės pabaigoje, tad negirdėsite jokių pravažiuojančių automobilių gausmo. Atokvėpį nuo pulsuojančio miesto ritmo garantuos ir aplink besidriekiantys miškai, parkai, telkšantys ežerai ir tvenkiniai, kur širdžiai mielos veiklos ras tiek aktyvaus, tiek ramaus poilsio šalininkai, galėsiantys įvertinti dviračių ir riedučių takų sudėtingumą bei žaidimų ir sporto aikštelių tvirtumą su draugais ar šeima.